Country Yemek Odaları

Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Betül Silme Yemek Odası Takımı

8,400 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Silme Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,denOluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürünün..

Hızlı Gözat

Betül Yemek Odası ( beyaz)

8,150 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Betül Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürünün Bakı..

Hızlı Gözat

Bolivya Yemek Odası Takımı

10,550 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Bolivya Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir..

Hızlı Gözat

Country Yemek Odası Takımı

6,400 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Country Yemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye,2 Ad Vitrin, 1 Ad Tv ünitesinden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılab..

Hızlı Gözat

Ecrin Beyaz Yemek Odası

8,140 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin Beyaz Yemek odası1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa,  ve 6 Ad Sandaleden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF üründen olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ü..

Hızlı Gözat

Ecrin Silme Yemek Odası

8,400 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ecrin Yemek odası 1 Ad Konsol. 1 Ad masa, 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf ve Suntalam malzemeden oluşmaktadir. Ayak ÖzelliğiFırınlanmış Gürgen Ağacı Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabi..

Hızlı Gözat

Ekim Yemek Odası

9,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ekim Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, 1Ad Gümüşlük, 1 Ad Tv Sehpasından Olusmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz Suntalem malzemeden oluşmaktadır.  Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenile..

Hızlı Gözat

Flora Yemek Odası Takımı

11,100 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Flora Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye ve 1 Ad Tv Ünitesi'nden Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Kuğu Yemek Odası Takımı

10,950 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den Oluşmaktadır. Tv Ünitesi ve Kaşıklık opsiyeneldir. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf malzemeden olusmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. ..

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası

9,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf  ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Ayak ÖzelliğiAyaklar gürgen ağacından üretilmiştir.  Kumaş Özel...

Hızlı Gözat

Mest Yemek Odası Takımı Ekru

9,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mest Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den Oluşmaktadır.  Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. ..

Hızlı Gözat

Nirvana Yemek Odası Takımı

14,100 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye, Kullanılan MalzemeÜrünümüz  Mdf  ve Suntalem üründen oluşmaktadir. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Bakımı Nemli..

Hızlı Gözat

Pedra Yemek Odası Takımı

13,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 4 Ad Sandalye ve 1 Ad Benc'ten oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. ..

Hızlı Gözat

Şah Yemek Odası Takımı

8,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Şah Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF ve Suntalam malzemeden oluşmaktadır. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmektedir. Ürün..

Hızlı Gözat

Tarsus Yemek Odası Takıımı

10,700 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Tarsus Yemek odası 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Adet Sandalye ve 1 Ad TV Ünitesi'nden Oluşmaktadır Kullanılan Malzeme Ürünümüz Full Mdf malzemeden olusmaktadir. Kumaş Özel.Sandalye kumaşı istenilen renk yapılabilmekt..

Hızlı Gözat

Vera Yemek Odası Takımı

13,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Ad Konsol ve Aynası. 1 Ad masa ve 6 Ad Sandalye'den oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf  ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Kumas Özel. Sandalye kumaşı ithal kumaştır silinebilir temizliği kolaydır. Ürünün Ba..

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 16 (1 Sayfa)