inegöl Mobilya
 • ÜRÜN RENK
  1
  1
  4
 • DOLAP MEK.
  5
  1
 • AYAK ÖZELLİĞİ
  4
  2
 • MALZEME
  1
  5
 • Fiyat
  TL
  TL

Avangarde Yatak Odaları

Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Asus Yatak Odası Takımı

61,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Gardolap, 1 Ad karyola ve başlığı, 1 Ad şifonyer ve 2 Adet komodinden oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf boyalı ve Suntalem malzemeden oluşmaktadır. Montaj malzemeleri lüx kullanılmıştır. BazaBaza ve yatak ürüne dahil değildir ..

Hızlı Gözat

Firuze Yatak Odası Takımı

55,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Gardolap, 1 Ad Karyola ve başlığı, 1 Ad Şifonyer ve 2 Adet Komodinden oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz Mdf boyalı ve suntalem malzemede..

Hızlı Gözat

Majestic Yatak Odası Takımı

44,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Gardolap, 1 Ad karyola ve başlığı, 1 Ad şifonyer ve 2 Adet komodinden oluşmaktadır. Kullanılan MalzemeÜrünümüz Mdf ve suntalem malzemeden oluşmaktadır. Montaj malzemeleri lüx kullanılmıştır. BazaBaza ürüne dahildir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Nil Antrasit Yatak Odası Takımı

34,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Gardolap, 1 Ad karyola ve başlığı, 1 Ad Şifonyer ve 2 Adet komodinden oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF Suntalem malzemeden oluşmakt..

Hızlı Gözat

Nil Yatak Odası Takımı

34,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği 1 Gardolap, 1 Ad karyola ve başlığı, 1 Ad şifonyer ve 2 Adet komodinden oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Ürünümüz MDF Suntalem malzemeden oluşmakt..

Hızlı Gözat

Nutella Yatak Odası Takımı

48,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nutella yatak odası  1 Ad Yuvarlak karyola ve başlığı, 1 Ad şifonyer ve aynası 1 Puf ve 2 Adet komodinden ve medikal mekanizmadan oluşmaktadır. Kullanılan Mal..

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)