inegöl Mobilya
Carmen Duvar Ünitesi

Carmen Duvar Ünitesi


6,800 TL
Ürün Kodu: AA-0151
incelendi 1020 kere

TEKNİK ÖZELLİKLER

ÖZELLİK AÇIKLAMA
Açıklama Carmen Duvar Ünitesi
Ürün Detayları
Ünite Tv sehpası gövdesi 1. sınıf suntalam mazlemeden yapılmaktadır.Üst tablalar Mdf üzerine boyalıdır.Ayaklar metal ayaktır. Çekmece rayı kendinden frenli gizli tandem raydır. Önyüzler MDF Malzeme üzerine son teknoloji ve kaliteli  membran pvc kaplamadır. Sağ çekmece üzerine rodajlı füme ayna yapılmaktadır. Ünite üst blok gövdesi 1. sınıf suntalam mazlemeden yapılmaktadır.Üst tablalar Mdf üzerine boyalıdır.Ayaklar metal ayaktır.Önyüzler MDF Malzeme üzerine son teknoloji ve kaliteli  membran pvc kaplamadır.Kapaklar pistonlu kalkar kapak mekanizması ile çalıştırılmaktadır. Ünite orta blok gövdesi 1. sınıf suntalam mazlemeden yapılmaktadır.Kapak üzerine rodajlı füme ayna yapıştırılmaktadır.Kapaklar pistonlu kalkar kapak mekanizması ile çalıştırılmaktadır.Modülü zevkinize göre üst bloğun sağ veya sol alt kısmına asarak kendi özgün tasarımınızı yapabilir kendi kullanım alanınızı belirleyebilirsiniz.

MoDÜL ÖLÇÜLERİ

Modül Genişlik Yükseklik Derinlik
TV Sehbası266 cm 52 cm47 cm
Üst Blok200 cm 30 cm 32 cm
Orta Blok 81 cm 30 cm 26 cm

İSTEĞE BAĞLI ÖZELLİKLER

  • Müşteri talebine göre kumaş rengi ve türü değişebilmektedir, bu değişimden oluşan fark takım fiyatına yansır. 

GENEL BİLGİLER

  • Ödeme şekilleri hakkında bilgi için tıklayınız »
  • Teslimat şekilleri hakkında bilgi için tıklayınız »
  • Nasıl sipariş verebileceğinizi öğrenmek için tıklayınız »
  • Ürünlerimiz 2 yıl firmamız tarafından garantilidir.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

TESLİMAT VE KURULUM/MONTAJ ŞEKİLLERİ

Teslimat Şekilleri

Tibasin.com'da satışa sunulan ürünleri, Türkiye’nin her yerinden sipariş verilebilirsiniz.
Tüm il merkezlerine ve bazı ilçe merkezleri hariç bütün şehirlere ÜCRETSİZ olarak teslimat yapılmaktadır.
Teslimatlar, kendi mobil araç ve ekibimizle ve İnegöl’de sadece mobilya nakliyesi yapan nakliye firmaları aracılığıyla, mobilya taşımasına uygun araç ve ekiplerle yapılmaktadır.

Kurulum/Montaj Şekilleri

Kurulum/Montaj hizmeti gerektiren ürünler için çalışma şeklimiz şu şekildedir; tibasin.com teslimatı yapılan ürünlerin kurulum/montaj gerektiren ürünlerin, kurlumlarını il merkezleri için ücretsiz olarak yapmaktadır. Kurulum/Montaj hizmeti, bazı ilçe merkezlerinde de ücretsiz olarak yapılabilmektedir. Karşılaşılan nakliye ve ulaşım problemlerinden dolayı bazı ilçe merkezlerine ek ücret ile teslimat ve montaj ücretli olarak yapılmaktadır. (Bu ilçeler; yol, ulaşım sıkıntısı ve güvenlik problemi olan ilçelerdir.) Sipariş verirken satış temsilcimizden bu konu hakkında bilgi isteyiniz. 0535 653 16 33