Gizlilik İlkeleri

Gizlilik ve Güvenlik Tibasin, Mobilya sitesiyle internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerden biri de internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır.

Biz bu güveni sağlamak için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Bütün sipariş aşamaları tamamen RapidSSL marka 128 Bit SSL Güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğimizde adres bölümünün https:// başladığını göreceksiniz. Bu, yaptığınız alışverişin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Sipariş aşamarında kullandığımız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan İşlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiç bir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır. Ziyaretçiler, bazı alıveriş sitelerinde muhattap bulamamaktadırlar. İlgili alışveriş sitesinde iletişim için bir telefon numarası olmadığı gibi ziyaretçiler gönderdikleri maillere de cevap alamamaktadırlar. Bu da ziyaretçiler üzerinde o siteyle ilgili güvensizlik oluşturmaktadır.

Tibasin, bünyesinde yer alan Müşteri Hizmetleri departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli olarak hizmet vermek için çalışmaktadır. Site ziyaretçilerinden gelen mailleri mümkün olan en kısa sürede cevaplamaya gayret etmekteyiz. Ayrıca müşteri hizmetleri departmanında ki arkadaşlarımız, telefonla da siz değerli ziyaretçilerimizin aklına takına soruları cevaplamaya çalışmaktadır. Müşteri Hizmetlerine ve satış temsilcilerimize Cumartesi ve Pazartesi günü dahil her gün Türkiye 'nin her yerinden İletişimdeki telefondan ulaşabilirsiniz. Web sitemizden bize ulaşabileceğiniz her türlü iletişim kanalını tel,adres, e-mail vs bulabilirsiniz. Haftanın 7 günü sanal mağazamızı ziyaret edebilir, bizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sanal Mağazamız hafta içi her gün ve Cumartesi günü 09:00-23:00 arası ve Pazar günleri de 11:00-23:00 arası açık bulunmaktadır. Bahsedilen mesai saatleri içinde satış temsilcilerimiz veya yetkililerimizle telefon bağlantısı kurabilirsiniz. Sizi aramamız için telefon numaralarınızı bırakabilir veya 24 saat 3-mail ile iletişim kurabilirsiniz. E-postalarınız mümkün olan ilk fırsatta cevaplanmaktadır. Yine de internetten kredi kartınızla işlem yapmaktan çekiniyorsanız, bize telefon ediniz. Müşteri temsilcilerimiz siparişiniz için size yardımcı olacaklardır.