Kişisel Bilgilerin Gizliliği ve Güvenliği

Tibasin Mobilya, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü sahıslarla kesinliklikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usuli dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürüklülükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlarda açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşa bilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tibasin.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemleri Tibasin.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarlarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.