inegöl Mobilya
 • FONKSİYONELLİK
  4
  10
  4
 • AYAK ÖZELLİĞİ
  4
  11
  2
 • Fiyat
  TL
  TL

Köşe Koltuk Takımları

Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Aston Köşe Koltuk Takımı

29,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Aston Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Bahar Köşe Koltuk

28,500 TL

        TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama  Bahar Köşe Koltuk Takımı oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği ..

Hızlı Gözat

Çınar Köşe Koltuk Takımı

19,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Çınar Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Öze..

Hızlı Gözat

Delon Köşe Koltuk Takımı

31,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Delon Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Edremit Köşe Koltuk Takımı

23,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Edremit Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modül ve 1 adet B..

Hızlı Gözat

Elit Köşe Koltuk Takımı

27,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Elit Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Felix Köşe Koltuk Takımı

29,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Felix Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Gloria Köşe Koltuk Takımı

40,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gloria Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İnci Köşe Koltuk Takımı

17,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İnci Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün İki modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İpek Köşe Koltuk Takımı

20,900 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İpek Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Lale Köşe Koltuk Takımı

28,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lale Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği --- ..

Hızlı Gözat

Melisa Dinlenmeli Köşe Koltuk Takımı

26,000 TL

       TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama   Melisa Dinlenmeli Köşe Koltuk Takımı oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği ..

Hızlı Gözat

Melisa Köşe Koltuk

27,000 TL

            TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama  Melisa Köşe Koltuk , oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği ..

Hızlı Gözat

Nehir Köşe Koltuk Takımı

22,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nehir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Ohri Köşe Koltuk Takımı

22,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ohri Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadı..

Hızlı Gözat

Puzzle Köşe Koltuk

26,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Puzzle Köşe Koltuk , oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3  modülden oluş..

Hızlı Gözat

Puzzle Mini Köşe

21,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Puzzle Mini Köşe , oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluşma..

Hızlı Gözat

Safir Köşe Koltuk Takımı

35,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Safir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)