inegöl Mobilya

Köşe Koltuk Takımları

Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Astana Köşe Takımı

11,000 TL

.Left_Product_Content{width: 46%; padding:0 20px; float: left;} .Left_Product_Content h3{color: #fff; background-color:#ef9c00; font-size: 13px; padding: 6px 6px; font-weight: 600;} .Left_Product_Content table tr th{color: #444444; background: rgb(221, 221, 221); vertical-align: middle; text-align: center; font-size: 12px; letter-spacing: 2px; ..

Hızlı Gözat

Aston Köşe Koltuk Takımı

13,300 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Aston Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Çınar Köşe Koltuk Takımı

9,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Çınar Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Öze..

Hızlı Gözat

Daily Köşe Koltuk Takımı

10,650 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Daily Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Damla Köşe Koltuk Takımı

7,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Damla Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Delon Köşe Koltuk Takımı

14,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Delon Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Edremit Köşe Koltuk Takımı

10,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Edremit Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modül ve 1 adet B..

Hızlı Gözat

Eskişehir Köşe Koltuk Takımı

12,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Eskişehir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Felix Köşe Koltuk Takımı

13,300 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Felix Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Flat Köşe Koltuk Takımı

11,650 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Flat Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Gamze Köşe Koltuk Takımı

7,400 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gamze Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Gloria Köşe Koltuk Takımı

19,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gloria Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Ilgaz Köşe Koltuk Takımı

8,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ilgaz Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün İki modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İnci Köşe Koltuk Takımı

6,900 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İnci Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün İki modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İpek Köşe Koltuk Takımı

8,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İpek Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Kenzo Köşe Koltuk Takımı

11,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Kenzo Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Lego Kahve Köşe Koltuk Takımı

8,950 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Kahve Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriğiÜrün 2  modülden oluşmaktadır..

Hızlı Gözat

Lego Köşe Koltuk Takımı

13,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Lego Köşe Koltuk Takımı

8,250 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel..

Hızlı Gözat

Loft Büyük Köşe Takımı

14,750 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Loft Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Loft Köşe Koltuk Takımı

12,300 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Loft Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Melisa Köşe Koltuk Takımı

8,700 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Melisa Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmakta..

Hızlı Gözat

Meltem Köşe Koltuk Takımı

11,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Ku..

Hızlı Gözat

Nehir Köşe Koltuk Takımı

10,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nehir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Ohri Köşe Koltuk Takımı

10,750 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ohri Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadı..

Hızlı Gözat

Perla Köşe Koltuk Takımı

10,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Perla Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Perla Köşe Koltuk Takımı

8,100 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Perla Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluş..

Hızlı Gözat

Safir Köşe Koltuk Takımı

13,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Safir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Santa Gri Köşe Koltuk Takımı

8,700 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Santa Gri Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden ..

Hızlı Gözat

Santa Köşe Koltuk Takımı

8,700 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Santa Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluş..

Hızlı Gözat

Urfa Köşe koltuk Takımı

11,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Urfa Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Ürgüp Köşe Koltuk Takımı

14,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ürgüp Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad 2'li 1 Ad Köşe oturumu olarak oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Zaçelya Köşe Koltuk Takımı

7,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Açelya Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üç modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Gösterilen: 1 ile 33 arası, toplam: 33 (1 Sayfa)