inegöl Mobilya

Köşe Koltuk Takımları

Tablo Görünümü:
Hızlı Gözat

Astana Köşe Takımı

11,150 TL

.Left_Product_Content{width: 46%; padding:0 20px; float: left;} .Left_Product_Content h3{color: #fff; background-color:#ef9c00; font-size: 13px; padding: 6px 6px; font-weight: 600;} .Left_Product_Content table tr th{color: #444444; background: rgb(221, 221, 221); vertical-align: middle; text-align: center; font-size: 12px; letter-spacing: 2px; ..

Hızlı Gözat

Aston Köşe Koltuk Takımı

11,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Aston Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Çınar Köşe Koltuk Takımı

6,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Çınar Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Öze..

Hızlı Gözat

Daily Köşe Koltuk Takımı

10,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Daily Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Damla Köşe Koltuk Takımı

7,050 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Damla Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Delon Köşe Koltuk Takımı

12,250 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Delon Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Edremit Köşe Koltuk Takımı

7,900 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Edremit Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modül ve 1 adet B..

Hızlı Gözat

Eskişehir Köşe Koltuk Takımı

10,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Eskişehir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Felix Köşe Koltuk Takımı

11,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Felix Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Flat Köşe Koltuk Takımı

12,150 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Flat Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Gamze Köşe Koltuk Takımı

6,750 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gamze Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Gloria Köşe Koltuk Takımı

19,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Gloria Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Ilgaz Köşe Koltuk Takımı

7,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ilgaz Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün İki modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İnci Köşe Koltuk Takımı

6,050 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İnci Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün İki modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

İpek Köşe Koltuk Takımı

7,650 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama İpek Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üçlü modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Kenzo Köşe Koltuk Takımı

11,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Kenzo Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Klas Köşe Koltuk Takımı

5,450 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Klas Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel..

Hızlı Gözat

Lego Kahve Köşe Koltuk Takımı

8,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Kahve Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriğiÜrün 2  modülden oluşmaktadır..

Hızlı Gözat

Lego Köşe Koltuk Takımı

7,550 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel..

Hızlı Gözat

Lego Köşe Koltuk Takımı

11,350 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lego Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Loft Büyük Köşe Takımı

15,250 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Loft Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Loft Köşe Koltuk Takımı

12,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Loft Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Lotus Köşe Koltuk Takımı

6,950 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lotus köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürünümüz 2 modülden oluşma..

Hızlı Gözat

Lotus Köşe Koltuk Takımı

6,950 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Lotus köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Meltem Köşe Koltuk Takımı

11,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Ku..

Hızlı Gözat

Mercan Köşe Koltuk Takımı

6,600 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Mercan Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Nehir Köşe Koltuk Takımı

6,300 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nehir Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. İtha..

Hızlı Gözat

Nehir Köşe Koltuk Takımı

10,500 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nehir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

Hızlı Gözat

Nergis Köşe Koltuk Takımı

6,200 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Nergis Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad Üçlü 1 Ad Tekli modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Ohri Köşe Koltuk Takımı

10,750 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ohri Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 30 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadı..

Hızlı Gözat

Osso Köşe Koltuk Takımı

8,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Takım İçeriği Ürün 2 Modülden Oluşmaktadır. Kullanılan Malzeme Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Ürün Özellikleriİt..

Hızlı Gözat

Perla Köşe Koltuk Takımı

9,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Perla Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktad..

-19%
Hızlı Gözat

Perla Köşe Koltuk Takımı

6,600 TL 8,100 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Perla Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluş..

Hızlı Gözat

Safir Köşe Koltuk Takımı

13,850 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Safir Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 3 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Santa Gri Köşe Koltuk Takımı

8,250 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Santa Gri Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden ..

Hızlı Gözat

Santa Köşe Koltuk Takımı

8,250 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Santa Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2  modülden oluş..

Hızlı Gözat

Urfa Köşe koltuk Takımı

10,000 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Urfa Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Ürgüp Köşe Koltuk Takımı

11,800 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Ürgüp Köşe koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 Ad 2'li 1 Ad Köşe oturumu olarak oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. ..

Hızlı Gözat

Zaçelya Köşe Koltuk Takımı

6,950 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Açelya Köşe Koltuk Takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün Üç modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Hızlı Gözat

Zirve Köşe Koltuk Takımı

6,750 TL

TEKNİK ÖZELLİKLER ÖZELLİK AÇIKLAMA Açıklama Zirve Köşe Koltuk takımı, oturum kısımlarında kullanılan 32 Dns süngeriyle çok rahat bir oturum keyfi veriyor. Takım İçeriği Ürün 2 modülden oluşmaktadır. İskelet Özel. Fırınlanmış gürgen ağacından üretilmiştir. Kumaş Özel. ..

Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)