inegöl mobilya

inegöl mobilyainegöl, Bursa'nın güneydoğusunda ve Bursa şehir merkezine 32 km uzaklıktadır. Bursa'ya yaklaşık 25 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.günümüzde büyük bir sanayi kenti olan İnegöl, Türkiye'nin 16. büyük sanayi merkezidir. İnegöl OSB (Organize Sanayi Bölgesi) Türkiye'nin birçok ünlü markasını Türk ekonomisine kazandırmıştır. İnegöl Mobilyası; artık dünya çapında bilinen bir marka haline gelmiştir.

inegöl mobilya modellerini hizmet vermiş olduğumuz www.tibasin.com internet sitemizden online olarak görebilirsiniz. inegöl mobilyası tüm Türkiyede ve dünyanın bir çok ülkesinde bilinirliğini arttırmıştır. Mobilya modellerine aşağıda vermiş olduğumuz linklerden ulaşabilirsiniz.

inegöl koltuk takımları,
inegöl yatak odaları,
inegöl yemek odaları,
inegöl köşe koltuk takımları,
inegöl duvar üniteleri,
inegöl bazalar,
inegöl genç odaları,
inegöl çocuk odaları,
inegöl aksesuarlar

Tibasin Mobilya, yüzlerce inegöl mobilya çeşitini online satış mağazasında yayınlamaktadır. İnegöl Yatak Odası bölümümüzde, Avangarde Yatak Odası, Country Yatak Odası, Modern Yatak Odası modellerimizi inceleyebilirsiniz.Yatak Odası modellerimiz E1 kalitesinde, kanserojen madde içermeyen, kumaşında alerjik madde içermeyen modellerdir, kesinlikle sağlığa zarar vermez ve dayanıklıdır. Karyolalarımız bazalı ve bazasız olarak satılabilir. Ürünlerde birinci sınıf MDF ve suntalem kullanılmaktadır. Çekmecelerde italyan ray mekanizmaları kullanılmaktadır. Ürünlerimiz iki yıl boyunca üretici firma garantisi altında bulunmaktadır.

Yemek Odası modellerimiz, aynı şekilde Avangarde Yemek Odası, Country Yemek Odası, Modern Yemek Odası modellerinden oluşmaktadır. Tüm yemek odası modellerimiz, bursa inegöl'de üretilmiştir. İnegöl Yemek Odası modellerimiz hakkında detaylı bilgi almak için https://www.tibasin.com/inegol_mobilya_mobilya/yemek-odalari.html bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Koltuk bölümümüzde İnegöl Koltuk Takımlarını inceleyebilirsiniz. Koltuk Takımı bölümünde, Avangarde Koltuk Takımı, Klasik Koltuk Takımı, Modern Koltuk Takımı, Chester Koltuk Takımı çeşitlerini incelemeniz ve online koltuk takımı siparişi vermeniz mümkündür.

Mobilya aksesuarları bölümünde, Sehpalar, Berjerler, Kanepeler, Masa ve Sandalyeler ve diğer aksesuar çeşitleri bulunmaktadır.

Duvar Üniteleri, Portmantolar, Bazalar, Çoçuk Odaları, Genç Odaları diğer inegöl mobilya çeşitlerimiz arasında yer almaktadır.

Evlilik hazırlığı içinde olanlar için, çok uygun fiyatlara düğün paketlerimiz bulunmaktadır. Düğün paketlerimiz içinde, Yatak Odası, Yemek Odası, Koltuk Takımları gibi, yeni ev kuracak bir çiftin ihtiyaç duyabileceği mobilya ürünleri yer almaktadır. Toplu halde bir mobilya alımı yapılması nedeniyle, mobilya fiyatlarımız da çok uygundur. Düğün Paketleri kategorimizi ziyaret ederek, tüm inegöl mobilya modellerimizi inceleyebilirsiniz

inegöl mobilya